Чому варто купувати транспорт на аукціонах в системі ПроЗорро

Чому варто купувати транспорт на аукціонах в системі ПроЗорро

Будь-хто може взяти участь в транспортних аукціонах. На перший погляд в цьому немає нічого важкого. При цьому, є велика кількість факторів, які потрібно в обов’язковому порядку брати до уваги. Важливо пам’ятати, що будь-який аукціон – це лише певний відсоток на успіх. Тобто, ви не можете бути цілком впевнені в тому, що станете переможцем. Відповідно, якщо знайти транспорт на аукціоні потрібно до якоїсь конкретної дати, то потрібно зарані готувати відразу декілька додаткових варіантів.

Окрім цього, не варто забувати про те, що велику роль відіграє обраний електронний майданчик. Ні в якому разі не рекомендується брати участь в торгах на сайті, що не є акредитований в системі ПроЗорро. На даний момент, саме цей пункт є кращою гарантією того, що торги будуть чесними й ви не будете витрачати свій час даремно.

Серед акредитованих майданчиків присутній і сервіс УУБ. Дана абревіатура переводиться як українська універсальна біржа і на даний момент саме цей майданчик входить до числа найкращих. Скориставшись додатковими фільтрами можна легко відсортувати пропозиції по вартості, датам, документам та іншим параметрам.

Чому так важлива акредитація ПроЗорро. Продажі

Починаючи з 2015-го року всі державні закупівлі, аукціони й торги стали проводитись на відкритих умовах.  Звичайно, є окремі типи державних закупівель, які можуть бути закритими але це вже окрема тема.

За цей час саме система ПроЗорро стала гарантією того, що аукціон та всі його складові відповідають чинному законодавству країни. Відповідно, вся інформація по торгам, учасникам, вартості й так далі, зберігається в системі ПроЗорро. Продажі і чітко контролюється діючим законодавством. Детальніше про Прозорро megasale.com.ua

Відповідно, такий варіант торгів є більш безпечним й вірогідність потрапити в якусь не зовсім приємну ситуацію значно знижується.

Що стосується самих аукціонів й торгів на українській універсальній біржі, то проводяться вони виключно на сайті. Відповідно, система вас все рівно направить на сайт, який відноситься конкретно до продажів та аукціонів. Головне – це не забувати слідкувати за умови участі та термінами, що видаються на подачу заявки на участь.