Індивідуальна консультація з професіоналом у місті Львів

Індивідуальна консультація з професіоналом у місті Львів

Частіше за все на прийом до психолога приходять люди, які відчувають, що в їхньому житті «щось не так». Це можливо побачити у різних сферах життя. У стосунках з родиною частіше зустрічаються побутові сварки, проблеми на роботі та з колегами, погане самопочуття та складність вирішувати важливі рішення – все це є величезний стрес на психологічний та емоційний стани людини.

Опинившись у складній ситуації, людина починає відчувати стрес, паніку, самотність та інколи навіть депресію. Вона не бачить подальшого сенсу свого життя та опускає руки. У такому випадку є вибір – людина може дочекатися закінчення цієї кризи, не звертаючи на неї уваги та сподіватись, що надалі це омине її стороною. Насправді все набагато гірше. Таким чином людина ще більше загострює свій стан та будуть з’являтися нові проблеми, які будуть пускати коріння й збільшуватись. В іншому випадку людина може вчасно прийти до психолога та позбутися усіх проблем якісно та надовго.

Основна інформація про психолога-консультанта

У Львові працюють багато лікарів, але ні один з них не зможе допомогти так, як допомагає Анастасія Панасюк. Вона працює психологом-консультантом вже на протязі 6 років. За цей час психологиня провела щонайменше 3 200 годин індивідуальних й не тільки консультацій, а також 400 додаткових годин ведучою тренінгів, вебінарів та різноманітних груп людей. Крім основної освіти, Анастасія приділила ще 800 годин аби дізнатися ще більше інформації про свою нелегку професію.

Дівчина ще у дитинстві почала бачити різноманітні сварки та стереотипи у власному житті й не тільки. Вже відтоді вона хотіла дати відповідь чому це відбувається та вирішити усі можливі конфлікти. Тепер психолог-консультант допомагає розв’язувати такі проблеми й іншим людям, яким необхідна професійна допомога. Аби записатися на консультацію до Панасюк Анастасії, потрібно прийти в офіс за адресою м. Львів, вул. Джерельна 69, або записатись онлайн через сторінку https://your-safe-place.com/services-individual.

Як проходять його терапії з клієнтами?

Коли людина вперше приходить на прийом до психолога, вона повинна розповісти усе, що її тривожить на даний момент часу. Так, відкритися ще незнайомій людині буде складно, але потрібно. Довіра зможе допомогти у наступних заняттях та прискорити процес «реабілітації». Крім цієї розповіді психологиня може ставити деякі питання, аби уточнити деякі моменти. При цьому важливо говорити й найменші дрібниці, адже вони можуть бути розв’язкою проблеми.

Слухаючи сповідь клієнта, фахівець паралельно робить нотатки аби надалі було легше зрозуміти усю ситуацію та створити план необхідних терапій. Також спеціаліст може давати деякі завдання на опрацювання поза межами сеансів, якщо це є необхідним.

Дізнатися про інші види послуг, які пропонує Анастасія, можна на її власному сайті https://your-safe-place.com.

Який буде результат?

Якщо людина й справді хоче побачити гарний результат, вона має дотримуватись усіх рекомендацій психолога та відвідувати сеанси терапії з ним. Також необхідно бути розслабленим та зануритися з головою у весь процес. Тоді вже з першої терапії можна буде побачити деякі зміни у власних думках та сприйнятті. Більш того, людина стане більш впевненою в собі, навчиться контролювати стресові ситуації та приймати рішення самостійно, зможе впевнено себе поводити в оточенні людей, позбудеться усіх можливих комплексів та забуде про тривогу й панічні атаки.