Українська Універсальна біржа проводить успішну оцінку майна в Полтаві

Українська Універсальна біржа проводить успішну оцінку майна в Полтаві

Українська Універсальна біржа бере активну участь в ринковій трансформації економіки. Це одна з найперших професійних організацій, яка надає повний спектр біржових послуг. У фахівців можна замовити оцінку нерухомості в Полтаві та інших містах України. До них звертаються всі, хто планує купити будинок, квартиру, офіс та будь-яку іншу нерухомість.

Якісна оцінка нерухомості в Полтаві

Досвідчені спеціалісти можуть встановити, яку суму дадуть за рухоме та нерухоме майно. В Україні процедуру проводять, якщо потрібно взяти в оренду або продати квартиру, окрему споруду, землю, транспортний засіб, промислове обладнання. Весь процес проходить відповідно до законодавства та національних стандартів.

В Полтаві під час оцінки майна визначають його вартість на дану, яка вказана в договорі. Сама методика встановлення ціни квартири, приватного будинку та другого об’єкта затверджена стандартами на Кабінетом міністрів.

Якщо фізична особа планує продати або купити квартиру, з допомогою фахівців УУБ вона може встановити реальну ринкову ціну такого майна. Замовити дану послугу просто. Достатньо вивчити інформацію на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-nedvizhimosti-v-poltave-na-uub/.

Після звернення спеціалісти визначать тип процедури, цілі, визначать перелік необхідних документів для проведення експертизи. Використовуючи сучасні методи, експерти оцінять квартиру в Полтаві, враховуючи ряд критеріїв, та встановлять реальну ринкову вартість будь-якого виду нерухомості.

Також можна замовити процедуру для різноманітних маніпуляцій з нерухомими активами, транспортними засобами, цілими майновими комплексами та промисловим обладнанням.

Замовлення експертної оцінки нерухомості

Кожен фахівець біржі проходить навчання в закладах, які укладають угоду щодо підготовки спеціалістів з Фондом держмайна. Необхідною умовою роботи виступає стажування за спеціальністю протягом року. В кінці майбутній оцінювач складає екзамен.

Українська Універсальна біржа гарантує точні результати під час проведення процедурі. Дані про кожного експерта занесені в Державний реєстр. Спеціалісти проконсультують клієнтів, розкажуть, які документи потрібно мати з собою для замовлення послуги.